Ο ΣΕΠΠΕ σας ενημερώνει ότι κατά την αγωνιστική περίοδο 2012-2013 θα λειτουργήσει Σχολές Προπονητών Α'-Β'-Γ' Κατηγορίας καθώς και Beach-Volley. Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να δηλώσουν την επιθυμία τους........
Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το πρώτο τουρνουά beach Volley στην πόλη της Έδεσσας προς τιμήν του Χριστόφορου Κίτκα για την προσφορά του στο βόλλευ . Σαν διοργανωτές θέλουμε να ευχαριστήσουμε όλους όσους σ........
Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία, το Beach Volley που διοργανώθηκε στην Μελίκη από τον ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ, την ΕΣΠΕΜ, τον Δήμο Αλεξάνδρειας και την Δημοτική κοινότητα Μελίκης. Νικήτριες του μεγάλου τελικού με........
Η κλήρωση των Πρωταθλημάτων Ανδρών, Γυναικών, Εφήβων, Νεανίδων, Παίδων, Κορασίδων αγωνιστικής περιόδου 2012-13 θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 3/9/2012 και ώρα 18:00 στα γραφεία της ΕΣΠΕΜ. Οσα σωματεία........
Στο site της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. έχει αναρτηθεί η Ειδική Προκήρυξη του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων, Νεανίδων, Παίδων, Κορασίδων, αγωνιστικής περιόδου 2012-2013 καθώς και οι Συμπληρωματικές Ειδικές Προκηρύξ........
Ο ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ σε συνεργασία με την ΕΣΠΕΜ και με το ΔΗΜΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ- ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΚΗΣ διοργανώνει, το Σάββατο 25 και την Κυριακή 26 Αυγούστου 2012, Τουρνουά Beach Volley Αγοριών - Κοριτσιών........
Ο Αθλητικός Σύλλογος Εδεσσαική Γυμναστική Ένωση διοργανώνει το " 1ο Τουρνουά Beach Volley 2012" με τη συμμετοχή του Δήμου Έδεσσας και της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. Το "1ο Τουρνουά Beach Volley 2012" κατηγορίας Ανδρών........
Στο site της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. έχει αναρτηθεί η Ειδική Προκήρυξη Εθνικού Περιφερειακού Πρωταθλήματος Ανδρών, η Ειδική Προκήρυξη Εθνικού Περιφερειακού Πρωταθλήματος Γυναικών, η Ειδική Προκήρυξη Κυπέλλου Ελλάδα........
Μετά την πρώτη θέση που κατέλαβαν στο Τουρνουά Νεανίδων (U20) Beach Volley της ΕΣΠΕΜ, που πραγματοποιήθηκε στο Beach bar Almira στην Παραλία Κατερίνης, η ομάδα των Δοβλέτογλου Μ/ Πεπονη προκρίθηκαν στ........
Με χαρά καλωσορίζουμε τρία νέα σωματεία Α.Σ. "ΑΙΑΣ" ΚΙΛΚΙΣ, Ε.Μ.Α.Σ. "ΘΕΥΛΛΑ" ΦΙΛΩΤΑ και Γ.Α.Σ. "ΒΑΦΥΡΑΣ" Δ.ΔΙΟΥ και τους ευχόμαστε πάντα νίκες και επιτυχίες στα τμήματα τους. Πιστεύουμε στην καλή συν........