Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το πρώτο τουρνουά beach Volley στην πόλη της Έδεσσας προς τιμήν του Χριστόφορου Κίτκα για την προσφορά του στο βόλλευ . Σαν διοργανωτές θέλουμε να ευχαριστήσουμε όλους όσους συμμετείχαν στο τουρνουά , όλους όσους βοήθησαν με τον έναν ή άλλον τρόπο , τους χορηγούς, τους συνδιοργανωτές και περισσότερο το Βασίλη Ακριτίδη ταμία της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. ,τους διαιτητές των αγώνων Ντίνο Λιάρο και Σωτήρη Δραγούμη και όσους με την παρουσία τους τίμησαν αυτούς που αγωνίστηκαν. Ελπίζουμε να ευχαρίστήθηκαν όλοι τα παιχνίδια και το θέαμα . Νικητές του τουρνουά οι Βάσιος μιχάλης – Παλημάνης Γιωργος που επικράτησαν στον τελικό με 2-0 σετ , στην δεύτερη θέση οι Αποστόλου Γιάννης – Βαρθολομαίος Δημήτρης απο την Νάουσσα.