Ο ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ σε συνεργασία με την ΕΣΠΕΜ και με το ΔΗΜΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ- ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΚΗΣ διοργανώνει, το Σάββατο 25 και την Κυριακή 26 Αυγούστου 2012, Τουρνουά Beach Volley Αγοριών - Κοριτσιών Κ17.
Το Τουρνουά θα πραγματοποιηθεί στον αύλειο χώρο του Δημαρχείου της Μελίκης με τη συμμετοχή των παρακάτω ομάδων : ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ, ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ, ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ, ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ, ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ.