Στα πλαίσια της επιμόρφωσης των μελών του ΣΥ.Δ.ΠΕ.Μ. θα πραγματοποιηθούν τεχνικές συσκέψεις σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα : 1. Τετάρτη 18/9/2013 και ώρα 17:30 στο ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 2. Παρασκευή 20/9/2013........
Η κλήρωση των Πρωταθλημάτων Ανδρών, Γυναικών, Εφήβων, Νεανίδων, Παίδων, Κορασίδων καθώς και για το Κύπελλο Ανδρών και Γυναικών αγωνιστικής περιόδου 2013-14 θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 04/09/2013 κα........
Στο site της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. έχουν αναρτηθεί οι Συμπληρωματικές Ειδικές Προκηρύξεις της Β’ Εθνικής - Περιφερειακού Πρωταθλήματος Ανδρών - Γυναικών για την περίοδο 2013-2014 (Πρωταθλήματα > Αγωνιστική Περίοδ........
Η ΕΟΠΕ διοργανώνει το «2ο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα 2013» που θα διεξαχθεί το διάστημα 31 Αυγούστου και 1 Σεπτεμβρίου στην Θεσσαλονίκη («Χωριό της Καρδίας») και στην ουσία θα είναι η δεύτερη «πιλοτική» ........
Στο site της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. έχουν αναρτηθεί οι Ειδικές Προκηρύξεις της Β’ Εθνικής - Περιφερειακού Πρωταθλήματος Ανδρών - Γυναικών για την περίοδο 2013-2014 , οι Ειδικές Προκηρύξεις Κυπέλλου Ανδρών & Γυναικ........
Στο site της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. έχει αναρτηθεί η Ειδική Προκήρυξη του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων, Νεανίδων, Παίδων, Κορασίδων, αγωνιστικής περιόδου 2013-2014 (Πρωταθλήματα > Αγωνιστική Περίοδο 2013-2014>........
Την Παρασκευη 26/07/2013 ξεκίνησε, στο Beach Bar "ammos" στoν ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ , το Τουρνουά BEACH VOLLEY ΕΣΠΕΜ BEACH BAR "AMMOS" για κορίτσια κάτω των 19 ετών (Κ19). Το πρόγαμμα και τα αποτε........
Aνακοινώνεται ότι παρελήφθησαν σήμερα από την ΕΟΠΕ οι μπάλες που δικαιούνται τα σωματεία τα οποία συμμετείχαν στα πρωταθλήματα Παμπαίδων & Παγκορασίδων. Τα σωματεία μπορούν να τις παραλαμβάνουν καθημε........
ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΧΕΛΑΟΥ, ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ, ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ 2 ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ (ΣΥΝ 6 ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΣΠΕΜ, ΤΟ ........
Η ΕΣΠΕΜ σε συνεργασία με τις ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΝΑΟΥΜΙΔΗΣ διοργανώνει τουρνουά Beach Volley για κορίτσια γεννημένα μετά την 1η Ιανουαρίου 1995 (Κ19). Το τουρνουά θα διεξαχθεί στο Βeach Βar "Αmmos" στον Άγιο........
Μετά το τέλος των Τουρνουά beach Volley juniors regional oι πρωταθλήτριες ομάδες της ΕΣΠΕΜ που προκρίνονται στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βeach Volley είναι οι εξής Κοριτσια Κ19 : ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΟΥ / ΔΟΒΛΕΤΟΓΛ........