Η ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΕΛΙΚΑ... Η (ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ) ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΕΣΠΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΛΑΚΑΣΑ / ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ, ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΘΕΣΗΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ, ΣΥΝΕΠΩΣ, ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΛΗΡΩΣΗ, ΔΕ ΠΡΟΔΙΚΑΖΕ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ ΝΙΚΗ ΣΤΟΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ16) ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ, ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΣΠ ΑΘΗΝΑΣ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ / ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ) ΜΕ 2-0 (21-12, 21-15). ΕΤΣΙ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩΤΙΣΕΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΑΝΔΟΛΙΑ (γεν.1999) / ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΑΤΙΟΥ (γεν. 2001 !!!!....), ΣΥΝΕΧΙΣΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΕΣΠΕΜ, Η ΟΠΟΙΑ ΓΙΑ 3η ΣΕΡΙ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΣΕ 4αδα ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΗΛΙΚΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ / ΟΛΓΑ ΠΕΠΟΝΗ (ΑΠΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΟ 2012 ΣΤΟ Κ20 ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ / ΞΕΝΙΑ ΒΑΕΝΑ (ΑΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΣΤΟ Κ16 ΠΕΡΥΣΙ. Η ΜΙΚΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΑΤΙΟΥ (ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 12 ΕΤΩΝ) ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΓΑ ΠΕΠΟΝΗ ΠΕΡΥΣΙ, ΕΧΑΣΑΝ ΣΤΟΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ (ΚΙ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Κ17, 5ες ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΣΤΟ ΑΚΑΠΟΥΛΚΟ ΤΟΥ ΜΕΞΙΚΟΥ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ) ΚΛΕΠΚΟΥ / ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ. ΟΙ, ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΚΡΕΣ, ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΙΕΣ ΓΥΡΙΣΑΝ ΣΕΤ ΑΠΟ 18-10 ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ. ΦΕΤΟΣ ΣΤΟΧΕΥΟΥΝ ΣΤΗΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΗ ΤΟΥ ΤΙΤΛΟΥ ΤΟΥΣ ΚΙ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΒΟΡΙ.
Η ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΙ Η ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ , ΕΚ ΝΕΟΥ ΤΙΣ ΛΑΚΑΣΑ / ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ. ΑΝ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΟΥΝ ΕΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΟ. ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΕΛΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗ 3η ΘΕΣΗ. ΔΙΟΛΟΥ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΠΡΟΠΟΝΕΙΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΛΙΣ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ !!!!!!!.....