Με χαρά καλωσορίζουμε τους νεοϊδρυθέντες συλλόγους με την επωνυμια ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ και Α.Σ. ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ και τους ευχόμαστε πάντα νίκες και επιτυχίες στα τμήματα τους. Πιστεύουμε στην καλή συνεργασί........
Την Κυριακή 14 Μαίου 2006 πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία η Γιορτή του "VOLLEY" στα Γιαννιτσά. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στο Κλειστό Γυμναστήριο Γιαννιτσών με την συμμετοχή πολλών σωματείων της ........
Με χαρά καλωσορίζουμε το νεοϊδρυθέντα σύλλογο "ΠΗΓΑΣΟΣ" Κοζάνης και του ευχόμαστε πάντα νίκες και επιτυχίες στα τμήματα του. Πιστεύουμε στην καλή συνεργασία του καινούργιου συλλόγου με την Ένωση καθώς........
Με χαρά καλωσορίζουμε ακόμη έναν νεοϊδρυθέντα σύλλογο με την επωνυμία Γ.Α.Μ.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ και ευχόμαστε και σ΄αυτόν πάντα νίκες και επιτυχίες στα τμήματα του. Πιστεύουμε στην καλή ........
Με χαρά καλωσορίζουμε ακόμη έναν νεοϊδρυθέντα σύλλογο με την επωνυμία Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠAΡΤΟΥ και ευχόμαστε και σ΄αυτόν πάντα νίκες και επιτυχίες στα τμήματα του. Πιστεύουμε στην καλή συνεργασία........
Στα πλαίσια πραγματοποίησης ημερίδων σε ολόκληρη την Ελλάδα από τον ΣΕΠΠΕ, την Κυριακή 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2006 και ώρα 11.00 π.μ. στο 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (στην αίθουσα εκδηλώσεων) ,πρόκειται να παρ........
Σύμφωνα με το αρθρο 4 της υπ΄αριθμ. 36123/2.8.2006 απόφασης του Υφυπουργού Πολιτισμού με θέμα « Κανονισμός Προπονητών Πετοσφαίρισης» απαγορεύεται απολύτως η αναγραφή στο Φύλλο Αγώνα ως προπονητή σε οπ........
Την Τρίτη 15/6/2019, στάλθηκε από την Ε.Σ.ΠΕ.Μ. στα σωματεία, η Ειδική Προκήρυξη Beach Volley Juniors Regional K17 και Κ19 της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. καθώς και η δήλωση συμμετοχής των ομάδων, η οποία θα πρέπει να ........
Τελικός κυπέλου Ανδρών Ο τελικός διεξήχθει στο Κλειστό Γυμναστήριο Νάουσας μεταξύ των ομάδων του Αριστοτέλη Σκύδρας και του Φίλιππου Βέροιας. Νικητής ο πρώτος με σχετική ευκολία και 3-0 σετ.Την απονομ........