Την Τρίτη 15/6/2019, στάλθηκε από την Ε.Σ.ΠΕ.Μ. στα σωματεία, η Ειδική Προκήρυξη Beach Volley Juniors Regional K17 και Κ19 της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. καθώς και η δήλωση συμμετοχής των ομάδων, η οποία θα πρέπει να σταλεί στην Ε.Σ.ΠΕ.Μ. έως την Δευτέρα 08/07/2019.
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ BEACH VOLLEY JUNIORS REGIONAL K17 K19
Οι αθλητές- τριες που θα συμμετέχουν στο πρωτάθλημα Beach Volley Juniors Regional K17 και Κ19 της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. θα πρέπει να έχουν μαζί τους την ημέρα των αγώνων την δήλωση συμμετοχής της ομάδας τους καθώς και την Υπεύθυνη Δήλωση Αθλητή.