Καλούνται την ΔΕΥΤΕΡΑ 07/02/2011 και ώρα 18:00 στο ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ οι παρακάτω αθλήτριες, για προπόνηση με το κλιμάκιο της ΕΣΠΕΜ : Κολοβού Μαρία, Ντόντη Κωντσαντίνα, Μωυσιάδου Κωνσταντίνα ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ........
Καλούνται την ΔΕΥΤΕΡΑ 31/01/2011 και ώρα 17:00 στο ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ οι παρακάτω αθλήτριες, για προπόνηση με το κλιμάκιο της ΕΣΠΕΜ : Κολοβού Μαρία, Ντόντη Κωντσαντίνα, Μωυσιάδου Κωνσταντίνα ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ........
Καλούνται την Παρασκευή 28/01/2011 και ώρα 17:00 στο Σχολικό Γυμναστήριο ¨Βαλταδώρειο¨ στην Κοζάνη οι παρακάτω αθλήτριες, για προπόνηση με το κλιμάκιο της ΕΣΠΕΜ : Γκοβεδάρου Ελένη, Βασιλοπούλου Μαριάν........
Την Ένωσης Σωματείων Πετοσφαίρισης Μακεδονίας, επισκέφθηκε στις 21/01/2011 ο Πρόεδρος της Ελληνικής Ομοσπονδίας Πετοσφαίρισης κ. Αχ. Μαυρομάτης, συνοδευόμενος από τον Αντιπρόεδρο κ. Κ. Ψαρουδάκη και τ........
Η κοπή της βασιλόπιτας του Συνδέσμου Διαιτητών Πετοσφαίρισης Μακεδονίας για το 2011 πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 21-1-2011 στην αίθουσα δεξιώσεων «ΜΙΜΗΣ» στη Σκύδρα. Την εκδήλωση τίμησαν με την παρο........
Απο την Δευτέρα 24/01/2011 η προπόνηση του κλιμμακίου Κοριτσιών τησ ΕΣΠΕΜ θα είναι σταθερή κάθε Δευτέρα και ώρα 17:00 στο ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ. Οι αθλήτριες που θα συμμετέχουν στην κάθε προπόνηση θα ανακο........
Απο την Τετάρτη 26/01/2011 η προπόνηση του Κλιμακίου Αγοριών της ΕΣΠΕΜ θα είναι σταθερή κάθε ΤΕΤΑΡΤΗ και ώρα 16:00 στο ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ. Οι παρακάτω αθλητές οφείλουν να βρίσκονται καθε Τετάρτη στην προπόν........
Καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες για προπόνηση με το κλιμάκιο της ΕΣΠΕΜ την ΤΕΤΑΡΤΗ 19/01/2011 και ώρα 17:30΄στο ΔΑΚ Καλυβίων : Κολοβού Μαρία, Ντόντη Κωντσαντίνα, Μωυσιάδου Κωνσταντίνα ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ, Τσα........
Καλούνται οι παρακάτω αθλητές για προπόνηση με το κλιμάκιο της ΕΣΠΕΜ την Δευτέρα 17/01/2011 και ώρα 18:00΄στο ΔΑΚ Καλυβίων : Φωτιάδης Παναγιώτης, Κιμκίρογλου Νίκος ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, Μόκρης Παύλο........
Την Πρωτοχρονιάτικη πίτα τους κόβουν τα μέλη του ΣΥ.Δ.ΠΕ. Μακεδονίας. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 21 Ιανουαρίου 2011 και ώρα 20:30 στην αίθουσα δεξιώσεων " Μίμης" (1ο χλμ Σκύδρας - Μαυ........
Το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. συγχαίρει τους αθλητές, αθλήτριες, τους Ομοσπονδιακούς προπονητές και όλους τους συνεργάτες τους, για την πρόκριση των ομάδων Παίδων και Κορασίδων στα τελικά του Πανευρωπαϊκού πρ........