Την Πρωτοχρονιάτικη πίτα τους κόβουν τα μέλη του ΣΥ.Δ.ΠΕ. Μακεδονίας. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 21 Ιανουαρίου 2011 και ώρα 20:30 στην αίθουσα δεξιώσεων " Μίμης" (1ο χλμ Σκύδρας - Μαυροβουνίου).Πληροφορίεσ στο τηλέφωνο 6974396865.
Στην εκδήλωση θα γίνει η απονομή των πτυχίων στους επιτυχόντες των εξετάσεων της Σχολής Διαιτησίας που διοργάνωσε ο Σύνδεσμος τον περασμένο Οκτώβριο.
ΣΥ.Δ.ΠΕ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ