Καλούνται την Παρασκευή 28/01/2011 και ώρα 17:00 στο Σχολικό Γυμναστήριο ¨Βαλταδώρειο¨ στην Κοζάνη οι παρακάτω αθλήτριες, για προπόνηση με το κλιμάκιο της ΕΣΠΕΜ :
Γκοβεδάρου Ελένη, Βασιλοπούλου Μαριάνθη, Ζηνωνίδου Στέλλα ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ, Δημάκη Παρασκευή, Μπίγγα Ελευθερία ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ, Κολοβού Μαρία, Μωυσιάδου Κωνσταντίνα, Παπαιωάννου Στέλλα, Ντόντη Κωνσταντίνα, Παπανικολάου Αναστασία ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ, Ντίνα Χρύσα ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ, Παρίση Αικατερίνη, Αντωνίου Στεργιανη ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ.