ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ Το Σάββατο 7/6/2008 και ώρα 11:00΄στο κλειστό γυμναστήριο ΝΑΟΥΣΑΣ θα πραγματοποιηθεί προπόνηση του κλιμακίου των αγοριών της Ε.Σ.ΠΕ.Μ................
ΣΕΜIΝΑΡΙΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο Σύνδεσμος Ελλήνων Προπονητών Πετοσφαίρισης, με την ευκαιρία διεξαγωγής του Πανευρωπαϊκου πρωταθλήματος γυναικών στα Γιαννιτσά, διοργανώνει προπονητική ημερίδα , στ........
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΒΟΛΛΕΫ 2007-2008 H Ένωση Σωματείων Πετοσφαίρισης Μακεδονίας σε συνεργασία με το Δήμο Λιτοχώρου διοργανώνει ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΒΟΛΛΕΫΑΓΟΡΙΩΝ – ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ το οποίο θα διεξαχθεί τη ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΙΟΥ........
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ VOLLEY ΒΕΡΟΙΑ 2008 Με την συμμετοχή περισσοτέρων από 350 παιδιών διεξήχθη στο ΔΑΚ «Δημήτριος Βικέλας» στο Μακροχώρι το τουρνουά Μίνι Βόλλεϊ αγοριών και κοριτσιών που διοργάνωσαν ο Δήμος ........
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΜΑΣ «ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ» ΚΑΙ « ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ» ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ........
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΤOΛΕΜΑΙΔΑ Την ΔΕΥΤΕΡΑ 12/5/2008 και ώρα 18:00 και 19:00 θα γίνει προπόνηση του κλιμακίου πετοσφαίρισης Δυτικής Μακεδονίας Κοριτσιών και αγοριών, αντίστοιχα, στο κλειστό γυμνα........
Τουρνουά Κλιμακίων Κοριτσιών « ΠΑΣΧΑ 2008» Πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία το Τουρνουά Κλιμακίων Κοριτσιών « ΠΑΣΧΑ 2008» που διοργάνωσε τη Ένωση Σωματείων Πετοσφαίρισης Μακεδονίας, την Μ.Τρίτη 22/........
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ H Ένωση μας διοργανώνει Τουρνουά Κλιμακίων Κοριτσιών την Μ. Τρίτη 22/4/2008 στο ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ «ΕΛΛΗ ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ». Στο Τουρνουά θα μετέχουν τα κλιμάκια της Ε.Σ.ΠΕ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ........