ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ VOLLEY
ΒΕΡΟΙΑ 2008
Με την συμμετοχή περισσοτέρων από 350 παιδιών διεξήχθη στο ΔΑΚ «Δημήτριος Βικέλας» στο Μακροχώρι το τουρνουά Μίνι Βόλλεϊ αγοριών και κοριτσιών που διοργάνωσαν ο Δήμος Βέροιας σε συνεργασία με την Ένωση Σωματείων Πετοσφαίρισης Μακεδονίας στα πλαίσια του «Έτους Αθλητισμού και Νεολαίας Δημήτριος Βικέλας». Στους αγώνες συμμετείχαν με τα τμήματα υποδομής τους οι σύλλογοι : ΑΣ Ποσειδώνας Βέροιας, ΜΑΣ ΝΙΚΗ Αιγίνιου, ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Νάουσας, ΓΑΜΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΟΡΑΣ Καστοριά, ΦΣ ΑΡΙΩΝ Πτολεμαΐδας, ΑΣ ΜΙΛΩΝ Γιαννιτσων,ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γιαννιτσών, ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κρύα Βρύση, ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ , ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ , ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ, ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Σκύδρας, ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Έδεσσας, ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ Λιτοχωρου .
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |