Την Πέμπτη 21 Νοεμβρίου 2019 ο Π.Ο.Π. κ. Χριστοφορίδης Δημήτριος επισκέφτηκε το 2ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας, όπου συζήτησε με τα παιδιά της Πέμπτης και Έκτης τάξης το πώς παίζεται ένας αγώνας Πετοσφαί........
Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής Στούπας Παναγιώτης καλεί τους αξιολογημένους αθλητές από τους προπονητές των Σωματείων του νομού Πιερίας και των περιοχών Βέροιας, Μελίκης και Αλεξάνδρειας γεν........
Την Δευτέρα 19/11/2019 και 16:30 πραγματοποιήθηκε στο ΔΑΚ Μελίκης προπόνηση - μετρήσεις του κλιμακίου κοριτσιών νομού Ημαθίας από την Π. Ο. Π. κα. Βασιλακάκη Μαρία.................
Την Δευτέρα 11/11/2019 και 18:30 πραγματοποιήθηκε στο ΄Β ΔΑΚ Κατερίνης η πρώτη προπόνηση του κλιμακίου κοριτσιών νομού Πιερίας από τον Περιφερειακό Ομοσπονδιακό Προπονητή Κώστα Σαρρή.................
Την ΔΕΥΤΕΡΑ 18/11/2019 και ώρα 18:30 στο ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, πρόκειται να πραγματοποιηθεί, από τον Π.Ο.Π. κ. Σαρρή Κωνσταντίνο, προπόνηση- μετρήσεις αθλητριών N. Πιερίας. Στην παραπάνω προπόνηση – μετρήσει........
Την ΤΡΙΤΗ 19/11/2019 και ώρα 16.30 στο ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ, η Περιφερική Ομοσπονδιακή Προπονήτρια κα. Βασιλακάκη Μαρία καλεί τις αξιολογημένες αθλήτριες από τους προπονητές των Σωματείων του νομού Ημαθίας (Αλ........
Ο σύλλογος πετοσφαίρισης Α.Σ. ΠΑΝΘΕΟΝ Λιτοχώρου στις 15-16-17 Νοεμβρίου 2019 διοργανώνει το 11ο τουρνουά παλαιμάχων ανδρών "ΠΕΡΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ" στο κλειστό γυμναστήριο Π.Δήμας στο Λιτόχωρο. Α ΟΜΙΛΟΣ : ΘΕ........
Την Τετάρτη 06/11/2019 στο ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ πραγματοποιήθηκε προπόνηση - μετρήσεις κλιμακίου κοριτσιών απο τον ΠΟΠ κ. Χριστοφορίδη Δημήτριο.................
Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής Στούπας Παναγιώτης καλεί τους αξιολογημένους αθλητές από τους προπονητές των Σωματείων του νομού Πιερίας, γεννηθέντες 2005-2006 για πλήρη καταγραφή α) της σωμα........
Την ΔΕΥΤΕΡΑ 11/11/2019 και ώρα 18:30 στο ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, πρόκειται να πραγματοποιηθεί, από τον Π.Ο.Π. κ. Σαρρή Κωνσταντίνο, προπόνηση αθλητριών N. Πιερίας. Παρακαλούμε σε πρώτη φάση, να στείλετε τις αθ........
Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής Χριστοφορίδης Δημήτριος καλεί για μετρήσεις, τις παρακάτω αθλήτριες την ΤΕΤΑΡΤΗ 06-11-2019 και ώρα 19:00 στο ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ. Σταμπούλτζη Γ, Μαραντίδου Δ, Καρατάσι........