Ο Π.Ο.Π. κ. Σαρρής Κωνσταντίνος καλεί για προπόνηση την Δευτέρα 13/1/2020 και ώρα 18:30 στο ΄Β ΔΑΚ Κατερίνης τις αθλήτριες που συμμετείχαν στις προηγούμενες προπονήσεις του Κλιμακίου των κοριτσιών των........
Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής Στούπας Παναγιώτης καλεί όλους τους αθλητές που έχουν πραγματοποιήσει ήδη μετρήσεις, από τα Σωματεία του νομού Πιερίας και των περιοχών Βέροιας, Μελίκης και Αλ........
Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής Χριστοφορίδης Δημήτριος καλεί για προπόνηση, τις παρακάτω αθλήτριες την Δευτέρα 23-12-2019 και ώρα 18:00 στο ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ. Σταμπούλτζη Γ, Μαραντίδου Δ, Καρατάσι........
Την Κυριακή 08 Δεκεμβρίου 2019 στο ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ πραγματοποιήθηκαν οι απονομές στις πρωταθλήτριες ομάδες αγωνιστικής περιόδου 2019-2020 των Κατηγοριών Αγόρια Κ21 και Κορίτσια Κ20. Πρωταθλήτρια ομάδα αγ........