Στο πλαίσιο της ανίχνευσης νέων αθλητών – τριων, με σκοπό τη στελέχωση των κλιμακίων των Προεθνικών ομάδων Παμπαίδων – Παγκορασίδων θα πραγματοποιηθούν τεστ σε αγόρια γεννημένα 2007 – 2008 και κορίτσι........
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής , κος Τριανταφυλλόπουλος Χρήστος και οι συνεργάτες του, κα Γαβαλά Μαρία και κος Σολκίδης Δημήτριος καλούν τις παρακάτω Αθλήτριες όπως προσέλθουν για διήμερους φιλικούς αγώνε........
Οι Ομοσπονδιακοί Προπονητές κ. Στέφανος Νανάς και κ. Παναγιώτης Λακασάς καλούν τους παρακάτω αθλητές σε προπόνηση την Κυριακή 17/10/2021 και ώρες 09.30 - 11.30 π.μ. στο EAK«Μίκρας» (προσέλευση 15΄ νωρ........
Στο πλαίσιο της ανίχνευσης νέων αθλητών – τριων, με σκοπό τη στελέχωση των κλιμακίων των Προεθνικών ομάδων Παμπαίδων – Παγκορασίδων θα πραγματοποιηθούν τεστ σε αγόρια γεννημένα 2007 – 2008 και κορίτσι........
Την Δευτέρα 04/10/2021 και ώρα 17:00 θα πραγματοποιηθεί συνάντηση των αποσπασμένων προπονητών κυρίων Στράντζαλη Αθανάσιο και Σαρρή Κωνσταντίνο με τους Π.Ο.Π. της Ένωσης κυρία Κολοβού Ελένη, κύριο Στού........
Οι Ομοσπονδιακοί Προπονητές κ. Στέφανος Νανάς και κ. Παναγιώτης Λακασάς καλούν τους παρακάτω αθλητές σε προπόνηση την Κυριακή 03/10/2021 και ώρες 09.30-11.30π.μ.στοEAK«Μίκρας» (προσέλευση 15΄ νωρίτερα........
Ορίστηκαν για την αγωνιστική σεζόν 2021-2022 οι Περιφερειακοί Ομοσπονδιακοί Προπονητές (ΠΟΠ ) που θα αναλάβουν την επίβλεψη και τις προπονήσεις των κλιμακίων και επιλεγμένων αθλητών/αθλητριών σε συνερ........