Ο Ομοσπονδιακοί προπονητές , Κος Τριανταφυλλόπουλος Χρήστος και οι συνεργάτες του, κα Γαβαλά Μαρία και κος Σολκίδης Δημήτριος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες όπως προσέλθουν για προπόνηση στο κλειστό Δη........
Η Π.Ο.Π. Κολοβού Ελένη καλεί για προπόνηση, τις παρακάτω αθλήτριες την Δευτέρα 15/11/2021 και ώρα 16:30 στο ΔΑΚ Σιάτιστας. Ανθοπούλου Κων. , Τσιαούση Δεσπ. (ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ) Χριστοφορίδου Μ. (ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ........
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Ανέστης Γιαννακόπουλος καλεί τις παρακάτω αθλήτριες στις συγκεντρωτικές προπονήσεις: Τετάρτη 17/11/2021, γήπεδο ΔΑΚ Πεύκων, ώρα 16.30μ.μ Η παρουσία και προσέλευση των αθλ........
Την Δευτέρα 08 Νοεμβρίου 2021 πραγματοποιήθηκε προπόνηση των κοριτσιών του Κλιμακίου Κοριτσιών - Αγοριών Δυτικής Μακεδονίας και των επιλεγμένων αθλητριών της Εθνική Παγκορασίδων, απο τους αποσπασμένου........
Οι Ομοσπονδιακοί Προπονητές κ. Στέφανος Νανάς και κ. Παναγιώτης Λακασάς καλούν τους παρακάτω αθλητές σε προπόνηση την Κυριακή 14/11/2021 και ώρες 09.30 - 11.30 π.μ. στο ΕΓ«Μίκρας» (προσέλευση 15΄ νωρί........
Οι αποσπασμένοι προπονητές Στράντζαλης Αθανάσιος και Σαρρής Κωνσταντίνος καλούν για προπόνηση, τις παρακάτω αθλήτριες την Δευτέρα 08/11/2021 και ώρα 16:30 στο ΔΑΚ Σιάτιστας. Ανθοπούλου Κων. , Τσιαούση........
Οι Ομοσπονδιακοί Προπονητές κ. Στέφανος Νανάς και κ. Παναγιώτης Λακασάς καλούν τους παρακάτω αθλητές σε προπόνηση την Κυριακή 07/11/2021 και ώρες 09.30 - 11.30 π.μ. στο ΕΓ«Μίκρας» (προσέλευση 15΄ νωρί........
Την Κυριακή 31/10/2021 και μετά τον τελευταίο αγώνα του πρωταθλήματος Αγοριών Κ21 της ΕΣΠΕΜ, στο ΔΑΚ ΑΜΥΝΑΤΙΟΥ, πραγματοποιήθηκε η απονομή του Κυπέλλου και των μεταλλίων στην πρωταθλήτρια ομάδα της κα........
Αναρτήθηκε στην ιστοσελίδα της Ε.Ο.ΠΕ. και στην ενότητα INFO-Εγκύκλιοι η Εγκύκλιος της 2ης μεταγραφικής περιόδου 2021-2022 που αφορά: Ελεύθερες μεταγραφές με συγκατάθεση σωματείου και Αποδεσμεύσεις Ελ........
Την Δευτέρα 25/10/2021 στο ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ πραγματοποιήθηκαν μετρήσεις σε αθλητές και αθλήτριες των σωματείων της ΕΣΠΕΜ για την στελέχωση του κλιμακίου αγοριών και κοριτσιών της Ένωσης μας. Οι μετρήσει........
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Παναγιώτης Λακασάς και ο συνεργάτης του κ.Στέφανος Νανάς καλούν τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση ακολούθως: Πέμπτη 28/10/2021 στο Κλειστό Γυμναστήριο Μίκρ........