Την Δευτέρα 23 Μαίου 2022 πραγματοποιήθηκε στο ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ στη Βέροια, συγκεντρωτική προπόνηση του Κλιμακίου Αγοριών και Κοριτσιών της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. απο τους αποσπασμένους προπονητές Στράντζαλη Αθανάσιο........
Το Σάββατο 21 Μαΐου 2022 στην πλατεία Δημαρχείου της Σκύδρας, πραγματοποιήθηκε, μετά από δύο χρόνια αδράνειας λόγω του Covid 19, το 1ο Τουρνουά μίνι βόλεϊ (3Χ3) της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. για το 2022. Την διοργάνω........
Την Πέμπτη 19 και την Παρασκευή 20 Μαΐου 2022, πραγματοποιήθηκε επίσκεψη του αποσπασμένου προπονητή Στράντζαλη Αθανασίου στο 1ο και 4ο δημοτικό σχολείο Γιαννιτσών, αντίστοιχα, και έγινε παρουσίαση και........
Οι αποσπασμένοι προπονητές Στράντζαλης Αθανάσιος και Σαρρής Κωνσταντίνος η Π.Ο.Π. Κολοβού Ελένη καλούν για προπόνηση, τους παρακάτω αθλητές και αθλήτριες την Δευτέρα 23/05/2022 και ώρα 18:00 στο ΔΑΚ Δ........
Την Παρασκευή 13 Μαΐου 2022 έγινε επίσκεψη του αποσπασμένου προπονητή Στράντζαλη Αθανασίου στο δημοτικό σχολείο Μανδάλου και έγινε παρουσίαση και πρακτική εξάσκηση της πετοσφαίρισης στους μαθητές του ........
Το Σάββατο 14 και την Κυριακή 15 Μαίου 2022 πραγματοποιήθηκε στο Κλειστό Γυμναστήριο Αιγινίου το Final Four της κατηγορίας Κοριτσιών Κ16 της ΕΣΠΕΜ. Στους αγώνες συμμετείχαν οι ομάδες που κατέκτησαν τη........
Την ευκαιρία να παρακολουθήσουν διαδικτυακά τους αγώνες του Final 4 Κοριτσιών Κ16 θα έχουν οι φίλοι του βόλεϊ, μέσω του επίσημου καναλιού της Ένωσης στο Youtube. Πιο συγκεκριμένα, τα Link για τους αγώ........
Η Ένωση Σωματείων Πετοσφαίρισης Μακεδονίας προκηρύσσει τα ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΒΟΛΛΕΫ τα οποία θα διεξαχθούν : Σάββατο 21 Μαΐου 2022 στη Σκύδρα, την Κυριακή 22 Μαΐου 2022 στην Αξιούπολη, την Κυριακή 29 Μαΐου........
Την Τετάρτη 11 Μαίου 2022 πραγματοποιήθηκε στο ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ στη Βέροια, συγκεντρωτική προπόνηση του Κλιμακίου Αγοριών και Κοριτσιών της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. απο τον αποσπασμένο προπονητή Στράντζαλη Αθανάσιο. Στ........