Η ημερομηνία διεξαγωγής του Τουρνουά mini volley στην Αλεξάνδρεια άλλαξε και το Τουρνουά θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 28 Ιουνίου 2014. ΝΕΟ ΕΝΤΥΠΟ ΔΗΛΩΣΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ................
Η Ένωση Σωματείων Πετοσφαίρισης Μακεδονίας προκηρύσσει τα ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ VOLLEY τα οποία θα διεξαχθούν : το Σάββατο 31 Μαΐου 2014 στο Λιτόχωρο, Κυριακή 01 Ιουνίου 2014 στο Φιλώτα, Σάββατο 07 Ιουνίου 20........
Η παραγραμματισμένη προπόνηση της Προεθνικής ομάδας Κοριτσιών – Αγοριών στην Δυτική Μακεδονία, της Δευτέρας 05/05/2014, μετατίθεται για την Τρίτη 06/05/2014 και ώρα 18:00 μ.μ. στο ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ.............
1. Καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες για προπόνηση με την Προεθνική ομάδα κοριτσιών της ΕΣΠΕΜ την Δευτέρα 05/05/2014 και ώρα 17:30 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ . ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΙΡΗ........
Ανακοινώθηκαν οι διαδικασίες ανάληψης της διοργάνωσης των Ομίλων του Διασυλλογικού Πρωταθλήματος Beach Volley 2014. Η διοργάνωση που θα εχει πλέον επίσημο χαρακτήρα, θα διεξαχθεί σε δυο (2) Φάσεις, Πρ........
Καλούνται οι παρακάτω αθλητές και αθλήτριες για προπόνηση με την Προεθνική ομάδα κοριτσιών της ΕΣΠΕΜ την Δευτέρα 28/04/2014 και ώρα 18:00 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ. ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ Εμμανο........
Η ΕΣΠΕΜ προκειμένου να διαμορφώσει το τελικό πρόγραμμα των διοργανώσεων Beach Volley, καλεί κάθε ενδιαφερόμενο σωματείο να καταθέσει αίτηση για διοργάνωση Τουρνουά Beach Volley στη γραμματεία της ΕΣΠΕ........
Καλούνται οι παρακάτω αθλητές και αθλήτριες για προπόνηση με την Προεθνική ομάδα κοριτσιών της ΕΣΠΕΜ την Μ. Τρίτη 15/04/2014 και ώρα 18:00 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ. ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ Εμμαν........
Καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες για προπόνηση με την Προεθνική ομάδα κοριτσιών της ΕΣΠΕΜ την Μ. Δευτέρα 14/04/2014 και ώρα 17:30 στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ . ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΙΡΗ........
Το Σάββατο 5 Απριλίου η ομάδα Φ.Σ.ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ διοργάνωσε για πρώτη φορά στο ΔΑΚ Κοζάνης γιορτή μίνι volley με την συμμετοχή της ομάδας ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ. Δεκάδες παιδιά γέμισαν το γήπεδο και πλήθος........
Πραγματοποιηθήκε την Δευτέρα 7/04/2014, από τον ΠΟΠ Μακεδονίας κ. Αδαμιδη Ιωαννη στην Πτολεμαίδα , συγκέντρώση για την καταγραφή και επιλογή αθλητών και αθλητριών για τις νεες Προεθνικές Ομάδες Αγοριώ........