ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ Ε.Σ.ΠΕ.Μ
Την Παρασκευή 21/12/2007 πραγματοποιήθηκε η συγκέντρωση των προπονητών της ΕΣΠΕΜ μετα από πρόσκληση του Περιφερειακού προπονητή κ. Τράιου Ανέστη. Παραβρέθηκαν ακόμη ο πρόεδρος του Συνδέσμου Διαιτητών κ. Πορτοκαλίδης Χάρης και ο υπεύθυνος κλιμακίων της Ένωσης κ. Δημητριάδης Πυθαγόρας. Συζητήθηκαν θέματα κλιμακίων, διαιτησίας, πρωταθλημάτων σε ένα πολύ καλό κλίμα και μετά από αίτημα των προπονητών αποφασίστηκε να καθιερωθεί αυτή η συνάντηση κάθε τρίμηνο.