ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ Ε.Σ.ΠΕ.Μ
Την Παρασκευή 21/12/2007 και ώρα 19:00΄στα γραφεία της ΕΣΠΕΜ θα πραγματοποιηθεί συγκέντρωση μετά από πρόσκληση του Περιφερειακού Προπονητή κ. Τράιου Ανέστη για ενημέρωση γενική και ειδική για τα κλιμάκια καθώς και για προτάσεις – σκέψεις – απόψεις . Η παρουσία όλων των προπονητών κρίνεται απολύτως απαραίτητη, διότι θα ληφθούν αποφάσεις οι οποίες θα ισχύουν από τότε και πέρα.