Νέα : Προπόνηση Προεθνικής Ομάδας Παγκορασίδων της Ε.Σ.ΠΕ.Μ.
Προπόνηση Προεθνικής Ομάδας Παγκορασίδων της Ε.Σ.ΠΕ.Μ.
Την Δευτέρα 15 Φεβρουαρίου 2016 πραγματοποιήθηκε στην Αλεξάνδρεια η προπόνηση της Προεθνικής ομάδας κοριτσίων της ΕΣΠΕΜ, απο τον ΠΟΠ Μακεδονίας κ. Τράιο Ανέστη. Την προπόνηση παρακολούθησε ο Ομοσπονδιακός προπονητής της Εθνικής Κορασίδων κ. Φλώρος Δημήτριος. Στην προπόνηση συμμετείχαν όλες οι αθλήτριες που κάλεσε η ΕΣΠΕΜ.