Το επόμενο τουρνουά αγοριών - κοριτσιών θα γίνει στο Λιτόχωρο BEACH BAR MYLOS (7-9/7/2015), καθώς, λόγω δημοψηφίσματος, το τουρνουά κοριτσιών της Καστοριάς μεταφέρθηκε μία εβδομάδα πίσω (10-12/7/15), μαζί με το τουρνουά αγοριών της Έδεσσας.
ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ οι ομάδες μπορούν να στέλνουν μέχρι δυο μέρες πριν από την έναρξη κάθε τουρνουά που επιθυμούν να συμμετάσχουν με τις γνωστές διαδικασίες ή μέσω των προπονητών τους.