Νέα : Οι κλήσεις για την προετοιμασία της Εθνικής παίδων
Οι κλήσεις για την προετοιμασία της Εθνικής παίδων
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Σωκράτης Τζιουμάκας και ο συνεργάτης του Άρης Γιαμακίδης ανακοίνωσαν τους αθλητές οι οποίοι θα συμμετάσχουν στην προετοιμασία της Εθνικής Παίδων, ενόψει της συμμετοχής στον προκριματικό όμιλο του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος που θα διεξαχθεί στον Βόλο το διάστημα 8-10 Ιανουαρίου 2015.
Ο Δήμος Βόλου είναι συνδιοργανωτής των αγώνων του προκριματικού ομίλου, μέσω του Αθλητικού Οργανισμού Δ.Ο.Ε.Π.Α.Π – ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ., ο οποίος προσφέρει και την φιλοξενία της ομάδας στους Ολυμπιακούς Ξενώνες.
Αναλυτικά οι αθλητές που έχουν κληθεί είναι οι εξής: