Έξι αθλήτριες της Ε.Σ.ΠΕ. Μακεδονίας έχουν κληθεί απο τους Ομοσπονδιακούς προπονητές να συμμετέχουν στο προπονητικό camp της Προεθνικής Ομάδας Παγκορασίδων που θα πραγματοποιηθει στις 26-30/12/2014 στο αθλητικό κέντρο Ατέρμων στο Κιλκίς.
ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΚΥΠΑΡΙΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ |
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ |
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ |
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ |
ΤΣΙΟΓΚΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ |
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ |
ΚΑΚΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ |
Επίσης τρεις αθλητές έχουν κληθεί απο τους Ομοσπονδιακούς προπονητές να συμμετέχουν στο προπονητικό camp της Προεθνικής Ομάδας Παμπαίδων που θα πραγματοποιηθει στο ίδιο αθλητικό κέντρο.
ΑΘΛΗΤΡΕΣ |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ |
ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΦΟΙΒΟΣ |
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ |
ΛΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ |