Καλούνται, οι παρακάτω αθλητές για προπόνηση με την Προεθνική Παμπαίδων της ΕΣΠΕΜ, τη Δευτέρα 24/11/2014 και ώρα 16:30 στο ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ, στο Μακροχώρι Βέροιας. Οι αθλητές παρακαλούνται να βρίσκονται στο γήπεδο 15 λεπτά πρίν απο την προκαθορισμένη ώρα προπόνησης με αθλητική περιβολή (να φορούν μπλουζάκι του σωματείου τους). Η προπόνηση θα γίνει υπο την επίβλεψη του κ. Άρη Γιαμακίδη, Βοηθός Εθνική Παίδων – Συντονιστής κλιμακίων Βορείου Ελλάδας.
ΑΘΛΗΤΕΣ |
ΣΩΜΑΤΕΙΟ |
Πριβιτσιάνης Δημήτριος |
Ίκαρος Έδεσσας |
Πόπτσης Λάζαρος |
Ίκαρος Έδεσσας |
Αντώνογλου Ιωάννης |
Ίκαρος Έδεσσας |
Ρέτζιος Φώτιος |
Ίκαρος Έδεσσας |
Αντωνιάδης Κυριάκος |
Αριστοτέλης Σκύδρας |
Καραγκιοζίδης Ευστάθιος |
Αριστοτέλης Σκύδρας |
Βελολλάρι Ανδρέας |
Αριστοτέλης Σκύδρας |
Σταυρίδης Δημήτριος |
Νίκη Αιγινίου |
Κουπατσιάρης Φοίβος |
Νίκη Αιγινίου |
Γκέτσκας Δημήτριος |
Εδεσσαική ΓΕ |
Χύσα Φρατζέσκος |
Εδεσσαική ΓΕ |
Λαζαρίδης Θεόδωρος |
Πιερικός Κατερίνης |
Λέτσιος Γεώργιος |
Γ.Σ.Γρεβενών |
Γαλάνης Γεώργιος |
Αρχέλαος Κατερίνης |
Παρακαλούνται οι σύλλογοι να ενημερώσουν τους αθλητές τους ότι σε περίπτωση πιθανής απουσίας τους, θα πρέπει να ενημερώσουν οπωσδήποτε τον ΠΟΠ της Ένωσης κ. Αδαμίδη Ιωάννη τηλ. 6972866755 ή την Ένωση έως την προηγούμενη μέρα της προπόνησης.