ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (κάντε κλικ πάνω στην Κατηγορία)
Για την Κατάταξη στο Ταμπλώ, των ομάδων που ισοβαθμούν, πραγματοποιήθηκε κλήρωση.
Το πρόγραμμα των αγώνων θα τηρηθεί με ακρίβεια και οι ομάδες πρέπει να βρίσκονται στον χώρο των αγώνων μισή ώρα τουλάχιστον πριν την έναρξη του αγώνα τους.
Οι αθλήτριες που αγωνίζονται την πρώτη ημέρα θα πρέπει να βρίσκονται την Τετάρτη 16/07/2014 στις 9:00 π.μ στο HOTEL ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ για την Τεχνική Σύσκεψη.
Οι αθλητές και οι αθλήτριες που αγωνίζονται την δευτερη μέρα θα πρέπει να βρίσκονται την Πέμπτη 17/07/2014 στις 9:00 π.μ. στο HOTEL Γιαννούλης για την Τεχνική Σύσκεψη.