Νέα : Καταγραφή - επιλογή αθλητων - τριών για Προεθνικές Ομάδες
Καταγραφή - επιλογή αθλητων - τριών για Προεθνικές Ομάδες
Πραγματοποιηθήκε την Δευτέρα 7/04/2014, από τον ΠΟΠ Μακεδονίας κ. Αδαμιδη Ιωαννη στην Πτολεμαίδα , συγκέντρώση για την καταγραφή και επιλογή αθλητών και αθλητριών για τις νεες Προεθνικές Ομάδες Αγοριών και Κοριτσιών. Στη συγκέντρωση αυτή συμμετείχαν όλοι οι αθλητές - τριες που καλέστηκαν απο τους Συλλόγους της Δυτικής Μακεδονίας.