Νέα : Καταγραφή - επιλογή αθλητων - τριών για Προεθνικές Ομάδες
Καταγραφή - επιλογή αθλητων - τριών για Προεθνικές Ομάδες
Πραγματοποιηθήκε την Δευτέρα 17/02/2014, από τον ΠΟΠ Μακεδονίας κ. Αδαμιδη Ιωαννη στα Γρεβενά , συγκέντρώση για την καταγραφή και επιλογή αθλητών και αθλητριών για τις νεες Προεθνικές Ομάδες Αγοριών και Κοριτσιών. Η συγκέντρωση αυτή είναι συνέχεια της Πρώτης που πραγματοποιήθηκε στην Πτολεμαίδα και συμμετείχαν 18 αθλήτριες και δύο αθλητές απο τους Συλλόγους των Γρεβενών και της Καστοριάς.