Στην ιστοσελίδα της ΕΣΠΕΜ έχουν αναρτηθεί τα παρακάτω έγγραφα σχετικά με τα Τουρνουά Beach Volley Juniors Regional που πρέπει να συμπληρωθούν απο τους αθλητές - αθλήτριες και να σταλούν στην ΕΣΠΕΜ με email.
BV-01_2013/Φόρμα Εγγραφής / Ανανέωσης στο Μητρώο BV (φόρμα που μπορεί να συμπληρωθεί επάνω στο αρχείο-να αποθηκευτεί και να σταλεί με email)
BV-03j_2013/Υπεύθυνη Δήλωση Αθλητή (φόρμα που μπορεί να συμπληρωθεί επάνω στο αρχείο-να αποθηκευτεί και να σταλεί με email)
Φόρμα Δήλωσης Συμμετοχής στα Τουρνουά(φόρμα που μπορεί να συμπληρωθεί επάνω στο αρχείο-να αποθηκευτεί και να σταλεί με emailΠρωταθλήματα -> Beach Volley -> Αίτηση Εγγραφής / Δήλωση Ομάδας / Υπεύθυνη Δήλωση Αθλητού