Νέα : Αποκλείστηκαν απο το Κύπελλο Βέροια και Γρεβενά
Αποκλείστηκαν απο το Κύπελλο Βέροια και Γρεβενά
Δεν τα κατάφεραν να προκριθούν στη Γ Φάση του Κυπέλλου Ελλάδας ο ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ και ο ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ.
Η ομάδα ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ αποκλείστηκε απο το Κύπελλο Ανδρών χάνοντας 3-0 απο τον ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ενώ και η ομάδα ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ είχε την ίδια τύχη στο Κύπελλο ΓΥΝΑΙΚΩΝ χάνοντας 3-1 απο τον ΑΙΑΝΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.