Ενημερώνουμε τα μέλη μας, αλλά και τους αθλητές-προπονητές-παράγοντες ότι την Κυριακή 07-10-12 και ώρα 11.00 στην αίθουσα του Συνδέσμου επισήμων διαιτητών ποδοσφαίρου Ν.Πέλλας Κων/πόλεως 60 Έδεσσα, θα γίνει η τεχνική συγκέντρωση που διοργανώνει ο ΣΥΔΠΕΜ.
Η παρουσία των μελών είναι επιβεβλημένη μιας και θα ειπωθούν θέματα σχετικά με τον κανονισμό, θέματα που ειπώθηκαν στο ετήσιο σεμινάριο της ΟΔΒΕ.
ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ