Την Κυριακή 01 Ιουλίου 2012 θα πραγματοπιηθεί στο Κλειστό Γυμναστήριο Κατερίνης, η Γιορτή του Volley 2012 της Ένωσης Σωματείων Πετοσφαίρισης Μακεδονίας. Η γιορτή θα ξεκινήσει στις 18:30 με ένα αγώνα μεταξύ του Κλιμακίου αγοριών της Ένωσης με την πρωταθλήτρια ομάδα των Παμπαίδων του ΠΙΕΡΙΚΟΥ. Εν συνεχεία θα γίνουν οι απονομές κυπέλλων στις πρωταθλήτριες ομάδες Ανδρών – Γυναικών όλων των πρωταθλημάτων και στις δευτεραθλήτριες και τριταθλήτριες θα απονεμηθούν μετάλλια και διπλώματα. Κατόπιν θα γίνει ο αγώνας του Κλιμακίου Κοριτσιών της Ένωσης με την πρωταθλήτρια ομάδα Παγκορασίδων του ΠΙΕΡΙΚΟΥ. |