Καλούνται την Τρίτη 13/12/2011 και ώρα 18:00 στο ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ οι παρακάτω αθλητές, για προπόνηση με το κλιμάκιο της ΕΣΠΕΜ :
Φωτιάδης Παναγιώτης, Κιμκίρογλου Νίκος ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, Πελοπίδας Ελευθέριος Φοίβος, Κιοσές Αλέξανδρος, Ματσκίδης Ιωάννης, Ντουντούδης Δημοσθένης, Βουλκίδης Θεόδωρος, ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ, Μπατσάρας Κων/νος, Γιατσίδης Απόστολος, ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Σολωμονίδης Θεόδωρος ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ, Μήλης Νίκος ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Κωστικας Ραφαηλ ΑΜΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ.
Σε περίπτωση πιθανής απουσίας τους , οι αθλητές θα πρεπει να ενημερώσουν την Ένωση, έως την προηγούμενη μέρα της προπόνησης.