Καλούνται την Τρίτη 22/03/2011 και ώρα 17:00 στο ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ οι παρακάτω αθλητές, για προπόνηση με το κλιμάκιο της ΕΣΠΕΜ :
Φωτιάδης Παναγιώτης, Κιμκίρογλου Νίκος ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, Ρανέλλας Δημήτρης ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ, Πελοπίδας Ελευθέριος Φοίβος, Κιοσές Αλέξανδρος, Ματσκίνης Ιωάννης, Ντουντούδης Δημοσθένης, Βουλκίδης Θεόδωρος,Σουλτανίδης Μάνος ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ, Μπατσάρας Κων/νος, Γιατσίδης Απόστολος ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, Σολωμονίδης Θεόδωρος ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ, Μήλης Νίκος ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ Κωστικας Ραφαηλ ΑΜΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ.
Σε περίπτωση πιθανής απουσίας τους , οι αθλητές θα πρεπει να ενημερώσουν τον ΠΟΠ κ. Τράιο Ανέστη ή την Ένωση, έως την προηγούμενη μέρα της προπόνησης.