Τα δύο τελευταία Τουρνουά mini volley της Ε.Σ.ΠΕ.Μ για το 2024 θα διεξαχθούν το Σάββατο 15 και την Κυριακή 16 Ιουνίου 2024 στην Κατερίνηα και στο Κιλκίς αντίστοιχα.
Το Τουρνουά της Κατερίνης θα πραγματοποιηθεί στο Mooven Baguette Cafe που βρίσκεται πάνω από την υπογειοποίηση της Εθνικής Οδού ενω του Κιλκίς στο Νέο κλειστό γυμναστήριο του Κιλκίς.
Οι αγώνες θα ξεκινήσουν στις 10:00, συνεπώς οι ομάδες υποχρεούνται να βρίσκονται στον χώρο στις 9:30 για τον απαραίτητο έλεγχο.