Χριστουγεννιάτικο Τουρνουά ΜΙΝI VOLLEY
Ο Γυμναστικός Σύλλογος Κοζάνης διοργανώνει το Σάββατο 19/12/2009 και ώρα 09:30 στο κλειστό γυμναστήριο " Ι. ΣΚΑΡΚΑΛΑΣ" Χριστουγεννιάτικο τουρνουά ΜΙΝΙ VOLLEY για κορίτσια ηλικίας 1996-2002. Στο τουρνουά θα πάρουν μέρος οι ακαδημίες του Συλλόγου ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ, οι ακαδημίες της Αιανής και όσα κορίτσια των Δημοτικών Σχολείων της περιοχής Κοζάνης θέλουν να συμμετέχουν.