ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣ H ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΤΗΝ ΣΚΥΔΡΑ 17/11/2009
Συγκεντρωτική προπόνηση κοριτσιών, από τα σωματεία της Ε.Σ.ΠΕ. Μακεδονίας πραγματοποιήθηκε στην Σκύδρα την Τρίτη 17 Νοεμβρίου 2009
Στην προπόνηση συμμετείχαν: Αλεξία Καλανταρίδου, (Αρχέλαος Κατερίνης), Όλγα Βαλσάμη, Γάζη Πασχαλιά, Τσαβδάρη Γεωργία (Μέγας Αλέξ Γιαννιτσών), Μαριέττα Θεοδωρακοπούλου (ΓΑΣ Αλεξάνδρειας), Σταυρούλα Κούση (Αρίων Πτολεμαΐδας), Φωτεινή Παπαδοπούλου (Ίκαρος Έδεσσας), Μαρία Πασιούδη, Ιωαννίδου Μαρία (Μίλων Γιαννιτσών), Ιωάννα Μπέλλα, Κυρμανίδου Μαρία (Ποσειδών Βέροιας), Ζηνωνίδου Μελπομένη, Γκοβεδάρου Ελένη ( Γ.Σ. Κοζάνης).