Την Δευτέρα 14/02/2022 στην Κρύα Βρύση, πραγματοποιήθηκε συγκεντρωτική προπόνηση του Κλιμακίου των κοριτσιών και των αγοριών της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. απο τον αποσπασμένο Π.Ο.Π. Σαρρή Κωνσταντίνο με την συμμετοχή των παρακάτω αθλητών - αθλητριών :
Χριστοφορίδου Μαρία Στυλιανή, Μακρή Στέλλα (ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ) Μαμάτσιου Ραφαηλία, Πολυζούλη Αγγελική, Νάνου Άννα, (ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ), Δημητριάδου Φρειδερίκη, Τιτέλη Ιωάννα (ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ), Παππά Μαριαλένα ( ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ), Παπαδοπούλου Εριέττα (ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ) Μπασιά Μαρία – Ελένη (ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ), Μπαϊράμη ΄Αννα Μαρία, (ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ), Λαζαρίδου Αγγελική, Χαζηπαραδείση Δήμητρα - Αναστασία, Παυλίδου Αλεξάνδρα (ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ), Μοσχάκη Νίκη (ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ), Γάτση Ελευθερία , Γάτση Πασχαλίνα (ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ)
Καλαϊτζής Νεκτάριος, Καλημέρης Γιώργος (ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ), Βρεττάκος Νικόλαος, Φούφας Χρήστος, Ρόβας Δημόκριτος.