Την Τρίτη 07/12/2021 πραγματοποιήθηκε, απο τον ΠΟΠ Στούπα Παναγιώτη, προπόνηση του κλιμμακίου των κοριτσιών. Στην προπόνηση συμμετείχαν οι παρακάτω αθλητριες :
Παππά Μαριαλλένα ( ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ), Κυπαρίσσα Αικατερίνη, Παπαδοπούλου Σωτηρία - Νικολετα (ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ) Μπασιά Μαρία - Ελένη, Αϊδινίδου Ελένη, Θεοδωρακοπουλου ΄Αννα, Πάντσιου Αλίκη (ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ), Τσαβίδου Ευανθία - Ηλιάνα, Δαλκιράνη Ελενα, (ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ), Μπαϊράμι Αννα - Μαρία, (ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ), Πιπερίδου Ελ., Δεινοπούλου Ελένη (ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ) , Χαζηπαρασίδη Δήμητρα - Αναστασία, Παυλίδου Αλεξάνδρα (ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙ) Μοσχάκη Νίκη - Ειρήνη ( ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ), Παπανικολάου Μαρία (ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)