Την Δευτέρα 29 Νοεμβρίου 2021 πραγματοποιήθηκε, από τον αποσπασμένο προπονητή κ. Στράντζαλη Θανάση, προπόνηση του κλιμακίου των κοριτσιών της ΕΣΠΕΜ στο Κλειστό Γυμναστήριο Σκύδρας.
Στην προπόνηση Συμμετείχαν οι παρακάτω αθλήτριες :
Παππά Μαριαλλένα ( ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ), Κυπαρίσσα Αικατερίνη, (ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ) Μπασιά Μαρία - Ελένη, Αϊδινίδου Ελένη, Θεοδωρακοπουλου ΄Αννα (ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ), Τσαβλίδου Ευανθία - Ηλιάνα (ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ), Μπαϊράμι Αννα - Μαρία, Στογιαννίδου Σταυρούλα - Εφραιμία (ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ), Πιπερίδου Ελ., Δεινοπούλου Ελένη (ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ) , Λαζαρίδου Αγγελική, Χαζηπαρασίδη Δήμητρα - Αναστασία, Παυλίδου Αλεξάνδρα (ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙ) Μοσχάκη Νίκη - Ειρήνη ( ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ), Παπανικολάου Μαρία (ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)