Την Δευτέρα 15 Νοεμβρίου 2021 πραγματοποιήθηκε στο ΔΑΚ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ προπόνηση του κλιμακίου Κοριτσιών της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. Κεντρικής Μακεδονίας.
Την προπόνηση πραγματοποίησε ο αποσπασμένος προπονητής Στράντζαλης Αθανάσιος και συμμετείχαν οι παρακάτω αθλήτριες :
Παππά Μαριαλλένα ( ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ), Κυπαρίσσα Αικ. , (ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ) Μπασιά Μ. , Πάντσιου Αλ. , Αϊδινίδου Ελ ., Θεοδωρακοπουλου Αν. (ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ), Τσαβλίδου Ευανθία , (ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ), Μπαϊράμι Αν. (ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ), Πιπερίδου Ελ., Δεινοπούλου Ελ. (ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ) , Λαζαρίδου Αγγ., Χαζηπαρασίδη Δημ. (ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙ) Μοσχάκη Νίκη ( ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ)