Την Κυριακή 31/10/2021 και μετά τον τελευταίο αγώνα του πρωταθλήματος Αγοριών Κ21 της ΕΣΠΕΜ, στο ΔΑΚ ΑΜΥΝΑΤΙΟΥ, πραγματοποιήθηκε η απονομή του Κυπέλλου και των μεταλλίων στην πρωταθλήτρια ομάδα της κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022 ΦΕΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" ΣΚΥΔΡΑΣ. Την απονομή του Κυπέλλου, των μεταλλίων και των διπλωμάτων έκανε το μέλος της Ένωσης κ. Κατσουπάκης Αναστάσιος.
Την ίδια μέρα στο ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΏΝ έγινε από τον Ταμία της Ένωσης κ. Ακριτίδη Βασίλειο και η απονομή του Κυπέλλου και των μεταλλίων στην πρωταθλήτρια ομάδα Κοριτσιών Κ20 της Ε.Σ.ΠΕ.Μ. Α.Ο.Π. ' ΜΙΛΩΝΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ.