![]() |
ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Ε.Σ.ΠΕ.Μ Το Σάββατο 30/05/2009 και ώρα 17:30΄, θα πραγματοποιηθεί στο Κλειστο Γυμναστήριο Γιαννιτσων " Ελλη Μυστακίδου" αγώνας επίλεκτων κοριτσίων ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ. Οι παρακάτω αθλήτριες να βρίσκονται στο Κλειστό Γυμναστήριο Γιαννιτσών ώρα 16:30΄. ΚΑΛΑΝΤΑΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ, ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ,ΖΗΝΩΝΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ, ΓΚΟΒΕΔΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΔΟΣΠΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΔΟΥ ΚΛΑΙΡΗ, ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΟΛΓΑ, ΓΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΓΙΑΓΚΟΥΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΚΟΥΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, ΜΠΕΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ, ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΕΤΑ. |
![]() |
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ Ε.Σ.ΠΕ.Μ
Επίσης το Σάββατο 30/05/2009 και ώρα 19:30΄, θα πραγματοποιηθεί στο Κλειστο Γυμναστήριο Γιαννιτσων " Ελλη Μυστακίδου" προπόνηση επίλεκτων αγοριών ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ. Οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στο Κλειστό Γυμναστήριο Γιαννιτσών ώρα 19:00΄. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΣΑΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΖΙΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΑΜΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΧΑΣΙΑΠΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ. |