Την ΔΕΥΤΕΡΑ 18/11/2019 και ώρα 18:30 στο ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, πρόκειται να πραγματοποιηθεί, από τον Π.Ο.Π. κ. Σαρρή Κωνσταντίνο, προπόνηση- μετρήσεις αθλητριών N. Πιερίας.
Στην παραπάνω προπόνηση – μετρήσεις θα συμμετέχουν οι αθλήτριες που συμμετείχαν στην προπόνηση που πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 11/11/2019 στο ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ καθώς επίσης και αθλήτριες γεννημένες τα έτη 2006-2007, που διαθέτουν τα χαρακτηριστικά που απαιτούνται για της συμμετοχή τους στα κλιμάκια Προεθνικής, οι οποίες δεν μπόρεσαν να παραβρεθούν στην παραπάνω προπόνηση.
Όσοι αθλητές - αθλήτριες συμμετέχουν, υποχρεούνται να έχουν εκδώσει την κάρτα υγείας και να έχουν μαζί τους μία φωτογραφία ταυτότητας όπου θα αναγράφουν το ονοματεπώνυμο τους στην πίσω πλευρά.
Τηλέφωνο επικοινωνίας Σαρρής Κωνσταντίνος : 6944995697