2o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ VOLLEY
ΝΑΟΥΣΑ 2009
Την Κυριακή 17 Μαίου 2009 πραγματοποιήθηκε το 2ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ VOLLEY της ΕΣΠΕΜ στη ΝΑΟΥΣΑ με την συμμετοχή 250 αγορών και κοριτσιών. Το ΤΟΥΡΝΟΥΑ παρακολούθησε ο νέος Περιφερειακός Προπονητής κ. ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ.
Η ΕΣΠΕΜ ευχαριστεί πολύ τους παράγοντες της τοπικής ομάδας, ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ, για την βοήθεια τους στην πραγματοποίηση του Τουρνουά. Πολυπληθέστερη αποστολή του συλλόγου Γ.Α.Σ. "ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ με 18 ομάδες κοριτσιών.
![]() |
![]() |
![]() |
Το επόμενο προγραμματισμένο τουρνουά θα διεξαχθεί στην Καστοριά την Κυριακή 24 Μαΐου.