1o ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ VOLLEY
ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ 2009
Με την συμμετοχή 350 κοριτσιών και αγοριών διεξήχθη το πρώτο ( από τα έξι προγραμματισμένα) τουρνουά μίνι βόλεϊ της Ε.Σ.ΠΕ. Μακεδονίας, στην Κρύα Βρύση του Ν. Πέλλας. Οι αγώνες διεξήχθησαν στον κεντρικό δρόμο της πόλης και σημείωσαν μεγάλη επιτυχία τόσο από πλευράς συμμετοχών και επιδόσεων, όσο και οργανωτικά. Πολυπληθέστερη αποστολή του συλλόγου Γ.Α.Σ. "ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ με 19 ομάδες κοριτσιών.
Το επόμενο προγραμματισμένο τουρνουά θα διεξαχθεί στην Νάουσα την Κυριακή 17 Μαΐου.