Προκήρυξη θέσεων για περιφερειακούς προπονητές
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να καταθέσουν αίτηση και πλήρες βιογραφικό σημείωμα (με τα απαραίτητα δικαιολογητικά επικυρωμένα) έως τις 27 Μαρτίου 2009 στα γραφεία της ΕΟΠΕ (Τμήμα Περιφερειακής Ανάπτυξης) Μ. Μπότσαρη 47 & Φαλήρου, 117 42, Αθήνα.
Απαραίτητες προϋποθέσεις: πτυχίο Φυσικής Αγωγής με ειδικότητα πετοσφαίρισης και προπονητική εμπειρία τριών ετών σε αναπτυξιακές ηλικίες ή να είναι κάτοχος άδειας εξασκήσεως επαγγέλματος της ΓΓΑ Α΄ κατηγορίας με προπονητική εμπειρία σε αναπτυξιακές ηλικίες τουλάχιστον τριών ετών.
Ο προπονητής μπορεί να απασχολείται παράλληλα και σε σωματείο, αρκεί να μην παραμελεί το έργο που θα αναλάβει στην Ομοσπονδία.
Για οποιαδήποτε πρόσθετη πληροφορία, επικοικωνείστε με την υπεύθυνη του τμήματος ανάπτυξης, κα. Τζένη Κουμενδούρου (τηλ. 2109213166 2109213166, Fax 2109228764, e-mail anaptyxiako@volleyball.gr).