Έχοντας υπόψη :
Κ Α Λ Ο Υ Μ Ε
τους κ.κ Αντιπροσώπους όλων των Μελών της Ε.Σ.ΠΕ.Μ., σε Τακτική Γενική Συνέλευση την Κυριακή 15 Μαρτίου 2009 και ώρα 10:00΄π.μ, που θα γίνει στο Πνευματικό Κέντρο ( ΑΣΜΑΝΙΔΗ 2) Βόρεια Αίθουσα- ισόγειο, στα Γιαννιτσά.
ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ
Σε περίπτωση μη επιτεύξεως απαρτίας η επαναληπτική Γενική Συνέλευση θα γίνει την ίδια μέρα στον ίδιο τόπο και ώρα 11:00΄ π.μ, με τα ίδια θέματα Ημερήσιας Διάταξης .
Στην περίπτωση αυτή η Συνέλευση βρίσκεται σε απαρτία , ανεξαρτήτου του αριθμού παρόντων Σωματείων.