Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΗΣ Ε.Ο.ΠΕ. κ. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΗΝ Ε.Σ.ΠΕ.Μ.
Μετά από συνεννόηση με την ΕΟΠΕ, θα επισκεφτούν την Ένωση μας ο επικεφαλής της Επιτροπής Ανάπτυξης κ. Μαργαρίτης Θανάσης και η αντιπρόεδρος του ΔΣ της ΕΟΠΕ και μέλος της Επιτροπής Αναπτυξης κα. Ελένη Ζέτου.
Ο κύριος Μαργαρίτης και η κυρία Ζέτου θα βρίσκονται στα γραφεία της Ένωσης μας την Παρασκευή 13/2/2009 και ώρα 18:00.
Στη συνάντηση αυτή είναι αναγκαίο και απαραίτητο να παραβρεθούν όλοι οι σύλλογοι της Ένωσης μας (προπονητές και παράγοντες) για να κατατεθούν οι προτάσεις –ιδέες-γνώμες τους, σχετικά με την ανάπτυξη του αθλήματος.
Επειδή όλοι κατά καιρούς οι σύλλογοι συζητάμε πάρα πολύ αυτό το θέμα είναι ευκαιρία τώρα που θα επισκεφτεί την Ένωση μας ο υπεύθυνος της Ανάπτυξης της Ομοσπονδίας να του καταθέσουμε τις απόψεις μας.
Για το λόγο αυτό η παρουσία όλων των συλλόγων είναι τελείως απαραίτητη.