ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Βορρά)
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Ανέστης Γιαννακόπουλος και ο συνεργάτης του Σταύρος Βίτσιος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 16/7/2018 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης» στις 10.00-12.00 & 18.00-20.00, την Τρίτη, 17/7/2018 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης» στις 10.00-12.00 & 18.00-20.00, την Τετάρτη, 18/7/2018 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης» στις 10.00-12.00 & 18.00-20.00.
ΝΟ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΜΑΔΑ |
1 |
Όλγα Πετρινόλη |
(Α.Σ Άρης) |
2 |
Αθηνά Ντατούλα |
(Α.Σ Άρης) |
3 |
Σταματία Κυπαρίσση |
(Π.Α.Ο.Κ) |
4 |
Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη |
(Π.Α.Ο.Κ) |
5 |
Στυλιανή Αντύπα |
(Α.Π.Σ Ναύαρχος Βότσης) |
6 |
Ξανθίππη-Μαρία Τριανταφύλλου |
(Α.Π.Σ Ναύαρχος Βότσης) |
7 |
Αναστασία Κεραμιτσοπούλου |
(ΑΣ Γαία Δράμας) |
8 |
Περσεφόνη Παπαδοπούλου |
(Π.Ο.Γ Ηρακλής) |
9 |
Γεωργία Κοντογιάννογλου |
(Π.Ο.Γ Ηρακλής) |
10 |
Ευαγγελία Γαροφαλάκη |
(Α.Σ Καμπανιακός) |
11 |
Τατιάνα Αρμουτσή |
(Α.Σ Ελπίς) |
12 |
Ναταλία Χότζ |
(Φ.Σ Πάνθηρες Κοζάνης) |
13 |
Νικολίνα Πλακιά |
(Ε.Α Λαρίσης) |
14 |
Ευαγγελία Κουμπούρα |
Φιλαθλητικός Λαρισα’ι’κ’ος Σύλλογος |
15 |
Κυριακή Τερζόγλου |
(Π.Ο.Γ Ηρακλής) |
16 |
Γεωργία Πασχάλη |
(ΑΣ Γαία Δράμας) |
17 |
Θεοδώρα Παπαγρηγορίου |
( ΣΑ Πειραματικό) |
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Ανέστης Γιαννακόπουλος και ο συνεργάτης του Σταύρος Βίτσιος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Πέμπτη, 19/7/2018 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης» στις 10.00-12.00 & 18.00-20.00, την Παρασκευή, 20/7/2018 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης» στις 10.00-12.00 & 18.00-20.00, το Σάββατο, 21/7/2018 στο Κλειστό Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης» στις 10.00-12.00 & 18.00-20.00
ΝΟ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΟΜΑΔΑ |
1 |
Όλγα Πετρινόλη |
(Α.Σ Άρης) |
2 |
Αθηνά Ντατούλα |
(Α.Σ Άρης) |
3 |
Σταματία Κυπαρίσση |
(Π.Α.Ο.Κ) |
4 |
Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη |
(Π.Α.Ο.Κ) |
5 |
Στυλιανή Αντύπα |
(Α.Π.Σ Ναύαρχος Βότσης) |
6 |
Άννα Γιορανίδη |
(Α.Π.Σ Ναύαρχος Βότσης) |
7 |
Περσεφόνη Παπαδοπούλου |
(Π.Ο.Γ Ηρακλής) |
8 |
Γεωργία Κοντογιάννογλου |
(Π.Ο.Γ Ηρακλής) |
9 |
Ευαγγελία Γαροφαλάκη |
(Α.Σ Καμπανιακός) |
10 |
Τατιάνα Αρμουτσή |
(Α.Σ Ελπίς ) |
11 |
Σοφία Κώστογλου |
(ΑΣ Αίας Κιλκίς) |
12 |
Σταυρούλα Κώστογλου |
(ΑΣ Αίας Κιλκίς) |
13 |
Μηλιάνα Πετρουγάκη |
(ΕΑ Λαρίσης) |
14 |
Βίκυ Τσώνη |
(ΣΑ Πειραματικό) |
15 |
Κυριακή Τερζόγλου |
|